Новини

театър

Литературен клуб | азбучен каталог | новини

     

    МАЛЪК ГРАДСКИ ТЕАТЪР „ЗАД КАНАЛА“

     

    www.theatreoffthechannel.org

     

     

    Малък градски театър (зад канала)

     

     

    София, бул. „Мадрид“ № 1

     

     

     

    01 април (петък), 19:00 ч. - „АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА В 6 ВЕЧЕРТА“ от Георги Господинов

     

    Режисьор: Маргарита Младенова; сценография и костюми: Даниела Ляхова; музика: Асен Аврамов; участват: Илка Зафирова, Светлана Янчева, Владимир Пенев, Малин Кръстев, Пенко Господинов, Стоян Младенов, Никола Мутафов, Борис Кръстев.

     

     

    02 април (събота), 19:00 ч. - „ПОД КОНТРОЛ“ от Фредерик Зонтаг (превод: Елена Церовска)

     

    Режисьор: Младен Алексиев; сценография и костюми: Евгения Сърбева; музика: Емилия Гацов; фотограф: Бистра Бошнакова; участват: Ирини Жавбонас, Илка Зафирова, Светлана Янчева, Христина Караиванова, Иван Петрушинов, Емил Котев, Пенко Господинов, Александър Кадиев, Евгени Будинов.

     

     

    05 април (вторник), 19:00 ч. - „РИТЪМ ЕНД БЛУС 2“, музикален спектакъл на Румен Цонев

     

    Режисьор: Румен Цонев; сценография и костюми: Петя Стойкова; фотограф: Симон Варсано; участват: Христо Мутафчиев, Филип Аврамов, Стела Стоянова, Стоян Младенов, Петър Калчев, Албена Михова, Йорданка Илова, Симеон Бончев, Жени Александрова-Лечева, Милена Спиридонова, Красимир Спиридонов, Христина Пипова.

     

     

    06 април (сряда), 19:00 ч. - „КАНКУН“ от Жорди Галсеран (превод: Нева Мичева)

     

    Награда „Икар“`2011 г. на Ирини Жамбонас за главна женска роля!

     

    Режисьор: Бистра Харалампиева, асистент-режисьор: Емил Бонев; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Асен Аврамов; фотографи: Георги Вачев и Бистра Бошнакова; участват: Ирини Жамбонас (награда „Икар“ за главна женска роля - 2011!), Христо Мутафчиев, Филип Аврамов, Искра Донова, Ивайло Христов.

     

     

    07 април (четвъртък), 19:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев, гостуване в гр. Варна

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    08 април (петък), 19:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев, гостуване в гр. Варна

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    08 април (петък), 19:00 ч. - „ВСЯКА ГОДИНА ПО СЪЩОТО ВРЕМЕ“ от Бърнард Слейд (превод: Андрей Аврамов)

     

    Режисьор: Андрей Аврамов; сценография и костюми: Невена Белева; музика: Живко Петров; с участието на Тодор Колев (награда „Икар“ за цюлостен принос) и Анета Сотирова.

     

     

    09 април (събота), 19:00 ч. - „ОХРАНИТЕЛИ“ от Джон Годбър

     

    Сценична адаптация и постановка: Съни Сънински; сценография: Петя Стойкова; музика: Стоян Михалев и Виктор; участват: Христо Мутафчиев, Георги Къркеланов, Петър Калчев, Филип Аврамов, Съни Сънински.

     

     

    10 април (неделя), 17:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    11 април (понеделник), 19:00 ч. - „ДОМЪТ НА БЕРНАРДА АЛБА“ от Федерико Гарсия Лорка, гостуване на НБУ

     

     

     

    12 април (вторник), 19:00 ч. - „ЖИВОТНОТО НА ТРОНА“ от Теди Москов, по Карло Гоци

     

    Режисьор: Теди Москов; сценография: Лео Капон; костюми: Свила Величкова; музика: Антони Дончев; фотограф: Иво Хаджимишев; участват: Владимир Пенев, Светлана Янчева, Ирини Жамбонас, Иван Петрушинов, Пенко Господинов, Емил Котев, Христина Караиванова, Евгени Будинов.

     

     

    13 април (сряда), 19:00 ч. - „ПОД КОНТРОЛ“ от Фредерик Зонтаг (превод: Елена Церовска)

     

    Режисьор: Младен Алексиев; сценография и костюми: Евгения Сърбева; музика: Емилия Гацов; фотограф: Бистра Бошнакова; участват: Ирини Жавбонас, Илка Зафирова, Светлана Янчева, Христина Караиванова, Иван Петрушинов, Емил Котев, Пенко Господинов, Александър Кадиев, Евгени Будинов.

     

     

    14 април (четвъртък), 19:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    15 април (петък), 19:00 ч. - „ДАМА ПИКА“ от Юрий Дачев, по Пушкин

     

    Режисьор: Бина Харампиева; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Асен Аврамов; участват: Илка Зафирова, Василена Атанасова, Христина Караиванова, Таня Пашанкова, Атанас Атанасов, Филип Аврамов, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Никола Мутафов.

     

     

    16 април (събота), 19:00 ч. - „КАНКУН“ от Жорди Галсеран (превод: Нева Мичева)

     

    Награда „Икар“`2011 г. на Ирини Жамбонас за главна женска роля!

     

    Режисьор: Бистра Харалампиева, асистент-режисьор: Емил Бонев; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Асен Аврамов; фотографи: Георги Вачев и Бистра Бошнакова; участват: Ирини Жамбонас (награда „Икар“ за главна женска роля - 2011!), Христо Мутафчиев, Филип Аврамов, Искра Донова, Ивайло Христов.

     

     

    17 април (неделя), 19:00 ч. - „РИТЪМ ЕНД БЛУС 1“, музикален спектакъл на Румен Цонев

     

     

     

    19 април (вторник), 19:00 ч. - „ВСЯКА ГОДИНА ПО СЪЩОТО ВРЕМЕ“ от Бърнард Слейд (превод: Андрей Аврамов)

     

    Режисьор: Андрей Аврамов; сценография и костюми: Невена Белева; музика: Живко Петров; с участието на Тодор Колев (награда „Икар“ за цюлостен принос) и Анета Сотирова.

     

     

    19 април (вторник), 19:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев, гостуване в гр. Бургас

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    20 април (сряда), 19:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев, гостуване в гр. Пловдив

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    20 април (сряда), 19:00 ч. - „АРТ“ от Ясмина Реза

     

    Постановка: Пламен Марков; сценография: Чайка Петрушева; музика: Асен Аврамов.

     

     

    21 април (четвъртък), 19:00 ч. - „РИТЪМ ЕНД БЛУС 2“, музикален спектакъл на Румен Цонев

     

    Режисьор: Румен Цонев; сценография и костюми: Петя Стойкова; фотограф: Симон Варсано; участват: Христо Мутафчиев, Филип Аврамов, Стела Стоянова, Стоян Младенов, Петър Калчев, Албена Михова, Йорданка Илова, Симеон Бончев, Жени Александрова-Лечева, Милена Спиридонова, Красимир Спиридонов, Христина Пипова.

     

     

    22 април (петък), 19:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    26 април (вторник), 19:00 ч. - „КРАСОТАТА СПИ“ от Теди Москов

     

    Режисьор: Теди Москов, по Шарл Перо и Зигмунд Фройд; сценография: Владо Шишков; музика: Антони Дончев; фотограф: Симон Варсано; участват: Светлана Янчева, Христина Караиванова, Стоян Младенов, Иван Петрушинов, Евгени Будинов, Александър Кадиев.

     

     

    27 април (сряда), 19:00 ч. - „ОХРАНИТЕЛИ“ от Джон Годбър

     

    Сценична адаптация и постановка: Съни Сънински; сценография: Петя Стойкова; музика: Стоян Михалев и Виктор; участват: Христо Мутафчиев, Георги Къркеланов, Петър Калчев, Филип Аврамов, Съни Сънински.

     

     

    28 април (четвъртък), 19:00 ч. - „БАЛКАНСКИ СИНДРОМ“ от Станислав Стратиев

     

    Режисьор: Мариус Куркински; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Мартин Каров; участват: Стела Стоянова, Албена Михова, Таня Пашанкова, Христина Караиванова, Симеон Бончев, Стоян Младенов, Владимир Димитров, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Александър Димов, Петър Калчев, Антоний Аргиров, Емил Котев, Никола Мутафов.

     

     

    29 април (петък), 19:00 ч. - „ДАМА ПИКА“ от Юрий Дачев, по Пушкин

     

    Режисьор: Бина Харампиева; сценография и костюми: Петя Стойкова; музика: Асен Аврамов; участват: Илка Зафирова, Василена Атанасова, Христина Караиванова, Таня Пашанкова, Атанас Атанасов, Филип Аврамов, Александър Кадиев, Евгени Будинов, Никола Мутафов.

     

     

    30 април (събота), 19:00 ч. - „РИТЪМ ЕНД БЛУС 2“, музикален спектакъл на Румен Цонев

     

    Режисьор: Румен Цонев; сценография и костюми: Петя Стойкова; фотограф: Симон Варсано; участват: Христо Мутафчиев, Филип Аврамов, Стела Стоянова, Стоян Младенов, Петър Калчев, Албена Михова, Йорданка Илова, Симеон Бончев, Жени Александрова-Лечева, Милена Спиридонова, Красимир Спиридонов, Христина Пипова.

     

     

     

     

     

     

    Подробности за постановките и закупуване на билети - www.theatreoffthechannel.org

     

     

     

г1998-2011 г. Литературен клуб. Всички права запазени!

 

Литературен клуб [електронен вестник и виртуална библиотека]